Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja

Zabawki sensoryczne 

Integracja sensoryczna to umiejętność do odczuwania, rozumienia i organizowania informacji dostarczanych przez zmysły z otoczenia oraz z własnego organizmu. Integracja sensoryczna pozwala segregować, porządkować i składać razem pojedyncze bodźce w pełne funkcje mózgu.

Poza terapią u specjalisty rodzice również mogą stymulować sensoryczny świat dziecka. Tym bardziej, że z problemów z integracją sensoryczną dzieci na pewno nie wyrosną, a wręcz odwrotnie wraz z rozwojem dzieci te problemu również rosną. Dlatego tak ważne jest wczesne rozpoznanie i interwencja.

My rodzice musimy naszym maluchom zapewnić takie otoczenie i takie warunki, że będą one mogły swobodnie się rozwijać. Konieczny jest ruch, bezpośrednie doświadczenia zmysłowe a także dopasowane zabawki sensoryczne. Jednak fundamentem było, jest i zawsze będzie ( również w przypadku dzieci bez zaburzeń SI ) dawanie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, bliskości i Miłości tyle ile tylko się da!!!!

W EkoMammi również staramy się wspierać rozwój Integracji Sensorycznej dzieci poprzez oferowanie odpowiednich zabawek sensorycznych ( drewnianych oczywiście:)). Są to panele dotykowe, tablice motoryczne, tablice manipulacyjne, klocki sensoryczne, pluszaki sensoryczne, układanki drewniane, puzzle sensoryczne i wiele innych, które aktywnie wspierają rozwój sensoryczny u dzieci.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper.pl